Čudesni Ronaldo spasio Real nove blamaže!

Nakon što je moćni Real odigrao samo 0:0 u Kupu s trećeligašem Murcijom pred Mourinhovom momčadi bio je imperativ pobjede nad Herculesom. Međutim, nakon 45.

31.10.2010.
0:29

arti-201010270214006Hercules je šokirao Real već u trećoj minuti kada je za domaćine zabio Trezeguet nakon dodavanja Cortesa. Nakon primljenog zgoditka Ronaldo i društvo zagospodarili su terenom, no čitavo prvo poluvrijeme nisu uspjeli svladati do tada odličnog vratara Calatayuda.

arti-201010230391006Međutim, stvari su u nastavku vrlo brzo sjele na svoje mjesto. Najprije je Di Maria u 52. minuti poravnao na 1:1, da bi Ronaldo u finišu utakmice dva puta torpedirao domaćeg vratara. Portugalac je prvo zabio u 82., a četiri minute kasnije i potvrdio pobjedu svoje momčadi. 22 udarca Kraljevskog kluba naspram samo tri Herculesa, te omjer posjeda lopte od 65 posto dovoljno govori o dominaciji Madrižana.

Cristiano je tako spasio Real novih neugodnosti nakon kiksa protiv trećeligaša Murcije, a pritom je i nastavio sjajan golgeterski niz - šest pogodaka u dva prvenstvena kola!

U prvom subotnjem dvoboju Valencija i Zaragoza odigrali su bez pobjednika (1:1), dok je Barcelona s 5:0 pobijedila Sevillu.