Hrvati napravili senzaciju protiv Bayerna!

Nakon što su u 1. kolu Bundeslige 'pokopali' Soldin Köln, Hrvati iz Kaiserslauterna su u drugoj utakmici njemačkog prvenstva zašamarali Bayern.

28.8.2010.
0:29

arti-201008210044006Ivo Iličević i Srđan Lakić proživljavaju najljepše dane u Kaiserslauternu. Nakon što su u prvom kolu svojim golovima s 3:1 izborili slavlje na gostovanju kod Kölna, majstori su na svom terenu 'potpisali' i fenomenalnu pobjedu protiv bavarskog velikana i to u svega dvije minute.

Bayern je prvi put šokirao Iličević u 36. kada je natrčao na propuštenu loptu i s 20 metara poslao neobranjivu bombu u mrežu gostiju.

Bavarci se nisu ni snašli, a već su gubili s 2:0. Samo minutu nakon prvog pogotka Lakić je na najljepši način završio sjajni kontranapad i na asistenciju Iličevića bacio navijače u delirij.

Oporavljeni Ivica Olić je za Bayern igrao do 63. minute kada ga je Luis van Gaal zamijenio s Kroosom, dok je Danijel Pranjić u istoj minuti ušao na teren umjesto Contenta.

Iličević je u drugoj minuti sudačke nadoknade isključen zbog drugog žutog kartona, dok je Lakić igrao do 78. minute.