Ogi, Ševa i ekipa opet 'izbušili' Turke!

25.2.2011.
1:10

arti-201102170734006Baš kao i prije tjedan dana u Istanbulu tursku momčad načeo je Ognjen Vukojević. Hrvatski reprezentativac najbolje je reagirao nakon biljara u šesnaestercu gostiju, te je osigurao Dinamu prednost već u 3. minuti. Do kraja poluvremena rezultat se više nije mijenjao.

U drugom poluvremenu Ukrajinci su spremili još tri komada u mrežu Bešiktaša. Strijelci su bili Yarmolenko (55), Gusev (64) i Ševčenko (74), čime su Kijevljani na kraju izborili prolaz s ukupnih 8:1!

VILLARREAL - Napoli 2:1 (1. utakmica 0:0) AJAX - Anderlecht 2:0 (3:0) SPORTING BRAGA - Lech Poznan 2:0 (0:1) DYNAMO KIJEV - Bešiktaš 4:0 (4:1) MANCHESTER CITY - Aris 3:0 (0:0) TWENTE EENCHADE - Rubin Kazan 2:2 (2:0) Stuttgart - BENFICA LISABON 0:2 (1:2) PARIS ST. GERMAIN - Bate Borisov 0:0 (2:2) Sporting Lisabon - GLASGOW RANGERS 2:2 (1:1) LIVERPOOL - Sparta Prag 1:0 (0:0) SPARTAK MOSKVA - Basel 1:1 (3:2) ZENIT ST. PETERBURG - Young Boys 3:1 (1:2) PSV EINDHOVEN - Lille 3:1 (2:2) BAYER LEVERKUSEN - Metalist Harkov 2:0 (4:0) PORTO - Sevilla 0:1 (1. utakmica 2:1) CSKA MOSKVA - Paok 1:1 (1. utakmica 1:0)

NAPOMENA: Velikim slovima su ispisana imena klubova koji su prošli dalje