Pogledajte peti gol sezone Mate Bilića

U prvom susretu 28. kola španjolskog prvenstva Sporting iz Gijona je pobijedio Deportivo 2:1, a prvi pogodak za pobjednički sastav postigao je hrvatski reprezentativac u 30. minuti.

24.3.2010.
0:51

Bio je to peti gol Mate Bilića ove sezone. Deportivo je izjednačio u 65. minuti golom Adriana, no Sporting je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade golom Diega Castra iz jedanaesterca stigao do bodova.

Gosti su utakmicu završili bez dvojice isključenih igrača - prvo je pocrvenio vratar Daniel Aranzubía u 11. minuti zbog profesionalnog prekršaja izvan kaznenog prostora baš na Biliću, dok je Alberto Lopo isključen u 90. minuti.

Ovom pobjedom Sporting je skočio na 10. mjesto ljestvice sa 35 bodova, dok je Deportivo na sedmom mjestu sa 42 boda. Prve dvije pozicije drže Real Madrid i Barcelona sa po 68 bodova.