Nakon tri mjeseca zbog zimske stanke proteklog vikenda opet je krenula danska liga.

6.3.2012.
13:58

Do 71. minute utakmica je bila relativno mirna, bez pogodaka, a tada je sudac zbog bakljade navijača Kopenhagena poslao igrače u svlačionicu. Susret je ipak nastavljen nakon osmominutnog prekida.

Kada je u 93. minuti Dame N'Doye pogodio za vodstvo gostiju činilo se da će Kopenhagen uzeti tri boda, ali bio je to samo početak drame. Samo minutu i pol kasnije jedan navijač se uspio probiti do terena i krenuo je na veznjaka gostiju Claudemira. Srećom, domaći igrač Thomas Augustinussen ga je zaustavio i spriječio sukob.

Drama je svoj vrhunac doživjela u osmoj minuti sudačke nadoknade kada su domaćini preko Nicklasa Heleniusa izjednačili rezultat na 1:1.

Unatoč samo bodu na gostovanju Kopenhagen je nakon 19. kola vodeća momčad prvenstva sa 40 bodova, četiri više od drugom Nordsjaellanda. Aalborg je na 7. mjestu sa 27 bodova.