euro 'na nivou' / Bilo je vatreno na utakmici Francuske i Švicarske: loš teren, puknuta lopta i poderani dresovi

20.6.2016.
9:47

U utakmici 3. kola skupine A na EURU Francuska i Švicarska su u Lilleu odigrali 0-0.

već su osigurali prolazak /

Francuska i Švicarska odigrali neodlučeno: domaćini dominirali s devet kornera u 45 minuta

Neodlučeni rezultat odgovarao je objema reprezentacijama, jer Francuska je njime osigurala prvo mjesto u skupini, a Švicarska nastavak natjecanja, i to s drugog mjesta.

Ipak, ova utakmica donijela je nekoliko detalja zbog koji se, čini se, igrači zapravo ratuju.

Novinari su još po dolasku na utakmicu poa Twitteru počeli objavljivati fotografije sa stadiona Pierre-Mauroy u Lilleu.

Primijeti se da teren ne dolikuje onome što bi se očekivalo na ovako velikoj razini.

Sljedeće scene koje su privukle pažnju - su dresovi Švicaraca koji su pucali kao da su od papira.

Mehmedi i Xhaka su na poluvremenu morali mijenjati svoje dresove koji su ostali razoreni nakon duela s Francuzima.

A šlag na tortu je bio duel Behramija i Griezmanna u drugom poluvremenu kad je pukla lopta.

Rijetko se događa da na jednoj utakmici vidimo ovoliko neobičnih situacija, a osobito je rijetkost za utakmicu Europskog prvenstva.