Zabili si tri autogola!

Pored ovakvih suigrača vam ne trebaju protivnici. U ludoj utakmici Borussije iz Mönchengladbacha i Hannovera palo je osam golova, a čak su tri gosti zabili sami sebi.

15.12.2009.
12:09

Centralni branič Hannovera i Tunisa doživio je tako potresnu osobnu nogometnu tragediju na gostovanju u Mönchengladbachu, da će 16. kolo Bundeslige godine gospodnje 2009. vjerojatno pamititi do kraja života.

Tunižanin je na ludoj utakmici koja je završila 5:3 za Borussiju zabio čak dva gola za protivnike, i uvelike je krivac za poraz svoje momčadi. Dok su njegovi napadači trpali protivničkog vratara, on je navalio na svog i to u najgorim mogućim trenucima. U 15. minuti je nespretnim postavljanjem pred izbijenu loptu poklonio domaćinu prvi gol, a u 90. minuti pri rezultatu 4:3 za Borussiju, kada su gosti lovili izjednačenje, napravio isto i potvrdio pobjedu domaćina.

3 Eigentore in 1 Spiel Gladbach Vs Hannover - Funny video clips are a click away

No to nije sve, domaćini u vlastitu mrežu nisu utrpali dva, nego čak tri pogotka. Hannover je u 36. minuti uspio smanjiti rezultat 2:1, ali na scenu je tada stupio drugi njihov branič, Bjelokoščanin Constant Djakpa i sasvim ubio moral svojoj momčadi. Pogledajte kakav je to potez bio!