Hokejaši Medveščaka popravili su dojam nakon teškog poraza od moskovskog Dinama u petak (5:0). U nedjelju su u zagrebačkoj Areni pobijedili Vitjaz iz Podolska s 4:2.

29.12.2013.
20:09

Poveli su Medvjedi u 12. minuti pogotkom Jonathana Cheechooa, a najveći su korak prema pobjedi napravili u drugoj trećini u kojoj su zabili tri gola i poveli s 4:0.

Strijelci su bili Mike Glumac, Michael Ryan i Charles Linglet.

U zadnjoj su se trećini domaći hokejaši malo opustili što je rezultiralo s dva gola Vitjaza. Pogotke su zabili Airat Ziazov i Aleksander Koroljuk.

Medveščak je i dalje na sedmom mjestu u Zapadnoj konferenciji KHL lige, a sljedeću utakmici igra 4. siječnja kada u Zagreb dolazi Donbass iz Donjecka.

Istaknimo kako su navijači Medveščaka ovog 29.prosinca 2013. godine ušli u Guinessovu knjigu rekorda. Naime, više od 15 minuta trajao je navijački val s kojim su navijači tako srušili rekord star 27 godina.

Medveščak - Vitjaz 4-2 (1-0, 3-0, 0-2)

Redoslijed: 1. Dinamo Moskva 85 bodova (39 utakmica) 2. SKA 78 (39) 3. Donbass 71 (41) ... 7. Medveščak 65 (40) 8. Lokomotiv 60 (38)…