'Umjetnička direktorica ga je izmrcvarila seksom!'

Zašto golgeter Arsenala Alexis Sanchez nije zabio u velikom derbiju protiv Manchester Uniteda ove subote?

24.11.2014.
10:37

Zanimljivo objašnjenje za neučinkovit nastup Alexisa Sancheza u velikom subotnjem derbiju Premiershipa ponudio je čilenski dnevnik, a prenijeli gotovo svi engleski mediji. Čileanci su se očito radovali nastupu svog najboljeg napadača u derbiju na Emiratesu, a kada njihov ljubimac nije zabio gol (Arsenal je izgubio s 2:1), ponudili su 'dublji uvid' u cijelu priču.

Novinar La Cuarte objasnio je kako je inače raspoloženi Sanchez, koji je ove sezone zabio osam golova u Premiershipu, platio cijenu putovanja u vlastitu zemlju tjedan prije. Čileanac je odigrao dvije utakmice za reprezentaciju (protiv Venezuele i Urugvaja), a po povratku je, tvrdi ovaj list', ulovljen u 'seksualni vrtlog' lijepe Španjolke koja je inače umjetnička direktorica.

La Cuarta tvrdi da je 25- godišnji nogometaš nakon povratka u London, u krevet svoje djevojke, izgledao 'izmrcvareno kao prebijena mačka koju bi mogla pretrčati i kornjača'.

Iako ispada da je i lijepa Laia pomogla momčadi Louisa van Gaala, gotovo smo sto posto sigurni da je porazu više kumovao sjajni vratar Manchestera David De Gea koji je izludio Sancheza i društvo, zaustavivši gotovo sve pokušaje domaćih napadača.

Manchester je poveo u 56. minuti nakon što je loptu u vlastitu mrežu poslao Gibbs. Wayne Rooney je u 85. minuti zabio za 2:0, a Arsenal je tek u sudačkom vremenu uspio ublažiti poraz majstorskim udarcem Girouda.