Tika-taka za siromasne! Wilson konacno zabio za Dinamo!

Nogometasi Dinama i Rijeke su upisali pobjede u 8. kolu domaceg prvenstva. Prvo su Rijecani slavili s 1:0 u Osijeku, da bi Dinamo nadigrao Istru 1961 s 2:0 na Maksimiru.

13.9.2014.
19:02

Iz ocajnog prvog poluvremena Dinama i Istre na Maksimiru ce se pamtiti samo kako je Dinamov golman Eduardo pokosio nesretnog napadaca Ivancica. Prilikom istrcavanja, Portugalac je zahvatio loptu, ali i suparnickog igraca koji je nakon ukazivanja pomoci zaigrao s povezom preko glave.

Nastavak je donio nesto bolji Dinamo, ali vrijedi istaknuti kako je Zoran Mamic opet pogodio s izmjenom. Umjesto Corica zaigrao je Henriquez i zabio u 49. minuti, cetiri minute nakon sto je usao.

Cop je bio asistent, kao i kod gola Wilsona, koji je bio prvi za Portugalca u Dinamovom dresu. No, sve u svemu bila je to slaba predstava, tika-taka za siromasne. Dinamo ce trebati puno bolje protiv Astre u Europskoj ligi ako zeli (bod)ove.

1. Dinamo 22 2. Rijeka 21 3. Hajduk 11 4. Lokomotiva 10 ...