Kiks na Kantridi: Rijeka iz 33 šuta zabila samo jedan gol

U dvoboju 23. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke i koprivničkog Slaven Belupa igrali 1:1 (1:1), pa Riječani sve više zaostaju za vodećim Dinamom.

28.2.2015.
20:28

Rijeka nije uspjela slaviti na Kantridi protiv Slaven Belupa, iako je drugoplasirana momčad prvenstva uputila čak 33 udarca na utakmici, a gosti svega dva, ali su ipak uspjeli zabiti i doći do vrijednog boda u borbi za ostanak.

Poveli su gosti u 32. minuti iz svojeg prvog pravog napada na utakmici, a preciznu akciju Slaven Belupa na dodavanje Marka Mirića okončao je pogotkom Ivan Parlov.

Samo minutu kasnije Riječani su izjednačili efektnim pogotkom Španjolca Alexa Fernandeza čiji je udarac završio u samim rašljama gostujućih vrata. U drugom dijelu najveću je priliku za Rijeku propustio Josip Mišić, koji je pogodio vratnicu.

Vodi Dinamo s 59 bodova, Rijeka je druga s 48 bodova, a Slaven Belupo je s 24. osvojenim bodom na šestom mjestu uspio preskočiti Split, koji je ostao na 23 boda. Pred 4000 gledatelja na stadionu Kantrida sudio je Matoc iz Zaprešića.