OVO JE BOLNO: / Štimac bi mogao ovaj poraz od Mamića dugo pamtiti

U dvoboju 30. kola prve lige u Zadru su nogometaši Dinama slavili protiv Zadra s 1:0 (0:0) pogotkom Marka Pjace pet minuta prije kraja dvoboja.

25.4.2015.
21:03

U vrlo slabom dvoboju na Stanovima Dinamo je u samoj završnici došao do pobjede pogotkom Pjace nakon proigravanja Fernandesa. Igrač Zadra Krstanović propustio je dvije velike prilike u drugom dijelu, pa je Zadar i dalje posljednji s istim brojem bodova kao i Osijek.

Momčad iz Gradskog vrta napravila je pravi mali harakiri ove subote u Splitu. Naime, na gostovanju kod RNK Split, Osječani su sjajno otvorili utakmicu i poveli zgodicima Saše Aneffa i Marina Glavaša. U 56. minuti Dražen Bagarić je smanjio na 1:2, a u 72. je Saša Blagojević preciznim udarcem s 25 metara poravnao. Pobjednički gol za Splićane dao je Albanac Sokol Cikalleshi pet minuta prije kraja.

1. Dinamo 74 2. Rijeka (-1) 59 3. Lokomotiva 42 4. Hajduk (-1) 37 5. Split 37 6. Zagreb 36 7. Sl. Belupo (-1) 34 8. Istra 1961 (-1) 29 9. Osijek 27 10. Zadar 27