Rijeka i Hajduk između europskih ispita odligrali su 'Jadranski derbi', a domaćini su deklasirali Splićane sa 4:2. Oko 9.

27.7.2014.
10:31

Prvo ime dvoboja 2. kola domaćeg prvenstva bez ikakve dileme bio je Andrej Kramarić, napadač Rijeke koji je zabio hattrick u prvom poluvremenu i pokazao kako je trenutno najbolji napadač u našoj ligi.

On je doveo Rijeku u vodstvo u 10. minuti, da bi gosti tri minute kasnije golom Kouassija izjednačili. I to uz veliku dozu sreće, jer se traljav Kouassijev udarac od Samardžića odbio i prevario riječkog vratara i završio u mreži.

No, do odmora su Kramarić i društvo 'rastavili' goste. S nova dva gola samo je bivši dinamovac pokazao klasu, a Hajduku nije u utakmici ostalo ništa drugo osim što je Caktaš odličnim golom u 83. minuti postavio konačnih 4:2.