$title_nohtml

Ruska mafijaTeška optužba: Namještena utakmica Lige prvaka?!

Portugalski nogometni prvoligaš Sporting iz Lisabona uložio je žalbu UEFA-i na suđenje u 3:4 porazu od Schalkea 04 u susretu 3. kola skupine G Lige prvaka igranom u Gelsenkirchenu u utorak. Najglasniji je bio bivši direktor lisabonskog kluba Eduardo Barroso. > više

Videosport

Get Adobe Flash player

Prethodni članci

• AFP

Majstorski ju je provukaoVIDEO: Ludih 15 minuta Mandžukića i društva!

Nakon rekordnog utorka, nogometna Liga prvaka nije razočarala ni večer poslije. Osim velikog okršaja Liverpoola i Reala u kojem je palo pregršt golova, pravu golijadu vidjeli smo i u okršaju Mandžukićevog Atletico Madrida i Malmöa. Mandžo i društvo 'šutjeli' su do 48. minute, a onda pregazili švedskog prvaka. više

• AFP

Anfield u šokuVIDEO: Ronaldo je Lovrenu prodao majstoriju večeri, a onda je Real eksplodirao

Nogometaši Real Madrida su na gostovanju u Liverpoolu pregazili Redse s 3:0. Ronaldo, Modrić i društvo su u 18 minuta zabili tri gola i osigurali plasman u drugi krug Lige prvaka. od ostalih susreta vrijedi istaknuti uvjerljivu pobjedu Borussie Dortmund u Istanbulu protiv Galatasaray 4:0, kao i slavlje Ludogoreca protiv Basela 1:0. više

• Youtube / Screenshot

Naučio je lekcijuZvijezda PSG-a ponovno 'puca'! Ovoga je puta 'pušku' uperio drugačije

Urugvajski napadač francuskog nogometnog prvaka PSG-a Edinson Cavani prošlog je petka u utakmici Le Championnata protiv Lensa kažnjen drugim žutim kartonom zbog proslave pogotka 'pucanjem' iz zamišljene puške. Proslavu je opet ponovio u ogledu Lige prvaka protiv APOELA, ali ju je malo modificirao. više

• AFP

Trijumf za povijestKapetan Vatrenih se nakon rekordne pobjede sjetio napaćenog grada!

Kapetan Šahtara i hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna blistao je od sreće nakon čudesne pobjede ukrajinskog kluba (7:0) na gostovanju kod BATE Borisova u Ligi prvaka. više

• AFP

Ispisana je povijestKolo za pamćenje u Ligi prvaka! Eto rekorda koji su srušeni

Prvih osam utakmica trećeg kola ovosezonskog izdanja nogometne Lige prvaka ući će u povijest. Naime, srušeni su brojni rekordi, a nogometni su zaljubljenici zaista mogli uživati u golijadama diljem Europe. više