LJUBAV BEZ GRANICA: / Pogledajte doček nogometašima Porta!

24.4.2015.
9:37

U tri ujutro, u zračnoj luci u Portu se navijalo kao da su izbacili Bayern i prošli u polufinale. Više stotina navijača željelo je vidjeti svoje ljubimce i pružiti im podršku iako su se izblamirali u Njemačkoj.

Prva utakmica u Portu je završila 3:1 za 'zmajeve' i činilo se kako imaju realnu šansu za prolaskom. Snovi su se raspali u prvom poluvremenu, jer je Bayern na poluvremenu vodio s 5:0. Tako da konačnih 6:1 ne izgleda tako grozno, iako se radi o najvećem europskom porazu u klupskoj povijesti.

Šokirani igrači nisu mogli vjerovati, izgledali su kao da žele propasti u zemlju od muke. No, nema vremena za tugu i to su im poručili navijači. Ostalo je pet kola do kraja portugalskog prvenstva, a već ove nedjelje gostuju kod omražene Benfice. Najveći rival im bježi tri boda, a s pobjedom u Lisabonu bi se vratili na vrh. Poraz znači i kraj nadanja o naslovu prvaka.