Agoniji talijanskog velikana ne nadzire se kraj!

Novo kolo u Seriji A donijelo je nastavak agonije milanskog Intera. U 26.

5.3.2012.
9:08

Momčad Claudija Ranierija zaostajala je pred polupraznim tribinama San Sira 0:2 na poluvremenu nakon golova Alejandra Gomeza iz 20. i Mariana Izca iz 38. minute i činilo se da im je novi poraz na pomolu. U drugom dijelu Ranieri je u igru uveo Wesleyja Sneijdera, Inter je djelomično konsolidirao redove i bolja igra urodila je dvama golovima koje su postigla dva Diega, Forlan i Milito.

Forlan je golom iz 71. minute prekinuo golgeterski post dug 12 utakmica u svim natjecanjima, a bio mu je to tek drugi gol u Seriji A ove sezone, nakon onog kojeg je zabio Palermu još u 2. kolu. Poravnanje Interu donio je Milito topovskim udarcem malo iskosa s desne strane u suprotne rašlje s nekih desetak metara, a argentinskom je napadaču to bio 13. gol u sezoni u 21. nastupu.

szólj hozzá: Inter Milan Catania 2:2 GOALS

Inter je u prvoj minuti sudačke nadoknade imao i priliku za pobjedu preko Giampaola Pazzinija, ali je ovaj nakon prethodnog igranja rukom (koje sudac nije vidio) pogodio ravno u Catanijinog vratara Juana Pabla Carizza.

Nerazzurri su tako propustili pobijediti u sedam posljednjih ligaških ogleda (devet u svim natjecanjima, op.a.), pritom upisavši pet poraza i dva remija. Doduše prekinuli su negativan niz od pet utakmica (u svim natjecanjima) u kojima nisu postigli gol, ali malo im to znači kada za pobjedu ne znaju od 22. siječnja kada su s 2:1 slavili protiv Lazija.