Predsjednik Bayerna opalio šamarčinu Guardioli: 'To ne znači apsolutno ništa'

Počasni predsjednik minhenskog Bayerna Franz Beckenbauer bio je iznimno kritičan prema igri bavarskog kluba nakon prve utakmice polufinala Lige prvaka i poraza kod Real Madrida.

24.4.2014.
10:42

Bayern je kontrolirao posjed lopte, imao više udaraca i kornera, ali je u konačnici poražen s minimalnih 1:0 zahvaljujući pogotku Karima Benzeme u 19. minuti prvog poluvremena.

Trener Bayerna Pep Guardiola je pohvalio svoju momčad za vrlo dobar nastup, ali istog mišljenja nije bio Beckenbauer koji je ovako vidio utakmicu.

"Posjed lopte ne znači apsolutno ništa ukoliko protivnik stvori priliku, zabije i pobjedi. Možemo biti sretni da je Real zabio samo jedan pogodak!", poklopio je gazda Guardiolu čija momčad sve češće pokazuje znakove neefikasnosti.

Podsjetimo, još je ranije tijekom sezone Beckenbauer iznenadio izjavom da je Bayern počeo igrati dosadno poput Barcelone i da ga zbog toga nitko više ne želi gledati.