Ibrahimović može slaviti: Lyon prosuo bodove

Olympique Lyon, vodeća momčad francuskog nogometnog prvenstva, pretrpio je u Lilleu prvi poraz (1:2) u posljednja tri mjeseca.

28.2.2015.
20:47

Nogometaši Lyona odlično su počeli dvoboj u Lilleu i već u 3. minuti poveli pogotkom Corentina Tolissa. No, domaća se momčad uspjela oporaviti od tog šoka te na kraju osvojiti sva tri boda zahvaljujući pogocima Idrissa Gueyea (56) i Marcosa Lopesa (60) u drugom poluvremenu.

Lyon je posljednji prvenstveni poraz pretrpio 30. studenog prošle godine na gostovanju u St. Ettieneu. Unatoč porazu Lyon je ostao na vrhu ljestvice s 54 boda, ali već u nedjelju će nogometaši PSG-a, koji zaostaju za dva boda, imati priliku zasjesti na vrh uspiju li pobijediti na gostovanju u Monaku. Lille je s 35 bodova na osmom mjestu.