Kakav fijasko na Old Traffordu: Sudac isključio pogrešnog igrača

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su u 27. kolu engleske lige na Old Traffordu Sunderland s 2:0 i ponovno izbili na treće mjesto ljestvice.

28.2.2015.
19:22

United se jako namučio za pobjedu protiv Sunderlanda, a oba zgoditka zabio je Wayne Rooney. Trenutak koji je prelomio utakmicu zbio se u 65. minuti, kada je u kaznenom prostoru srušen Falcao, a igrač gostiju Wes Brown je zaradio i crveni karton. Potpuno pogrešno, jer je Falcaoa srušio drugi bivši igrač Uniteda - O'Shea.

Rooney je pogodio s bijele točke, a u 84. minuti je postigao i drugi zgoditak glavom s pet metara, pa je United ipak došao do tri boda kojima je preskočio Arsenal na trećoj poziciji.

Stoke City je kod kuće pogotkom Petera Croucha s 1-0 pobijedio Hull City za koji nije igrao Nikica Jelavić. Swansea je u gostima s 1-0 bio bolji od Burnleya, a Newcastle United je također s 1-0 slavio protiv Aston Ville. Rezultat 1-0 bio je i u utakmici West Bromwich Albion - Southampton, dok je najviše zgoditaka bilo u Londonu gdje je Crystal Palace s 3-1 bio bolji na gostovanju kod West Hama.