NAKON TRIJUMFA / Pogledajte ludo slavlje igraca Chelsea

Kapetan Chelsea John Terry je na svoj Instagram profil stavio slike slavlja nakon sto je sa svojom momcadi podigao trofej pobjednika Liga Kupa (slavlje u finalu nad Tottenhamom 2:0).

2.3.2015.
14:21

John Terry je odigrao sjajnu utakmicu za Chelsea u finalu Liga Kupa protiv Tottenhama. Plavi su slavili sa 2:0, a Terry je bio jedan od najzasluznijih za ovaj trofej, zabivsi u posljednjim minutama prvog poluvremena i gol na svom putu prema igracu utakmice. Nakon dvoboja, stoper Chelsea je na svoj Instagram profil stavio i nekoliko fotografija slavlja s trofejom. Tako je uz jednu fotku napisao i post "Nevjerojatan osjecaj", na taj nacin najbolje docaravsi vlastiti osjecaj veselja nakon sto je uzeo i svoj 13 - esti veliki trofej u karijeri.

"Pobjednici Liga Kupa, igrac utakmice i gol na Wembleyu. Nadajmo se kako je ovo samo start jedne odlicne sezone za nas. Nevjerojatno se osjecam danas. Svaka cast decki", napisao je Terry.

I onda tamo negdje nakon ponoci, nakon sto je dao izjave za medije i slavio sa momcadi, bivsi kapetan reprezentacije Engleske stavio je i sliku svoje dvoje djece Summer i George kako spavaju sa trofejom. Slika je popracena jednostavnim komentarom:

"Laku noc".

Nakon utakmice, Terry je potvrdio kako se nema namjeru vratiti u englesku izabranu vrstu, unatoc vapajima navijaca.

"Moj odgovor je ne. Ne zelim ponovno u to ulaziti", objasnio je Terry sto misli o vracanju u reprezentaciju, te je dodao:

"Sjajan je osjecaj vratiti se na Wembley i biti dio te atmosfere i stadiona. To je jedna od najboljih atmosfera u kojima sam igrao. Medutim, niti u jednom trenutku nisam pomislio na vracanje nacionalnom dresu".