Osim lude završnice u kojoj su pala dva gola, 1:1 remi Reala i Atletica u prvoj utakmici Superkupa na Santigo Bernabeu obilježila je i jako gruba igra.

20.8.2014.
9:35

Rat dvaju beskomprimisnih udarača počeo je u 68. minuti kada je Mandžo u jednom zračnom duelu pomeo Ramosa, a ovaj mu je vratio udarcem u lice dok su ležali na travnjaku. Mandžukić se ulovio za lice, ali sudac nije isključio Ramosa već je obojici pokazao žuti karton.

Nekoliko minuta kasnije Ramos je s leđa osvetnički startao na hrvatskog napadača, i ponovno ga u prolazu zakačio rukom po licu, ali sudac je i ovoga puta propustio isključiti Ramosa, iako je to bio očiti prekršaj za drugi žuri karton.

Igrati se počelo tek u zadnjih desetak minuta kad je James doveo Real u vodstvo, ali u zadnjim minutama utakmice Bernabeu je šokirao Raul Garcia i odveo Atletico do prednosti gostujućeg gola pred uzvrat na Vicente Calderonu.