Liverpool je u finalu FA Cupa s 2:1 izgubio od Chelseaja, a neki navijači su vrlo teško podnijeli trenutak iz 82. minute susreta kada Redsi nisu uspjeli izjednačiti.

7.5.2012.
13:41

Ovo je čak sedmi put u klupskoj povijesti da je liverpulski klub natjecanje u FA Cupu završio kao gubitnik u finalu, a utakmica se mogla zakomplicirati da je Andy Caroll uspio izjednačiti pred kraj dvoboja na Wembleyju.

Podjetimo, Chelsea je poveo s 2:0 golovima Ramiresa (11) i Didiera Drogbe (52).

Andy Caroll je vratio Liverpoolu nadu zabivši za 2:1, dok je u 82. minuti s nekoliko metara glavom poslao loptu prema Chelseajevom golu. Činilo se da će ući u mrežu, ali ju je vratar londonske momčadi vršcima prstiju izvadio malo unutar gol-crte.

Uslijedili su žestoki protesti kod glavnog i pomoćnog suca zbog nepriznavanja pogotka, a navijači Liverpoola su vrlo teško podnijeli taj trenutak.

Jedan posebno pa je divljao ispred televizora te bacao stolicu u zid.