NOVA RONALDOVA SRAMOTA: / Pogledajte kako je 'proslavio' gol suigraca

Egoizam najboljeg svjetskog nogometasa Cristiana Ronalda jos je jednom dosao do izrazaja na nedjeljnoj utakmici spanjolskog prvenstva izmedu Real Madrida i Levantea.

16.3.2015.
8:55

Real je poveo u 18. minuti pogotkom Garetha Balea, a Ronaldo je pokazao da ga i ne vesele previse golovi koje ne postigne on sam. Portugalac je pokusao zabiti 'skaricama', ali njegov je udarac na crti zaustavio gostujuci branic, da bi u nastavku akcije Bale ipak pospremio loptu u mrezu. No, umjesto da proslavi vodstvo s Velsaninom i ostalim suigracima, Ronaldo je nastavio odmahivati rukom, ljutit sto njegov pokusaj nije bio precizan.

Osim toga, aktualnom osvajacu Zlatne lopte sasvim sigurno nije drago ni to sto gleda u leda Lionelu Messiju na ljestvici strijelaca. Iako se to donedavno cinilo nemogucim, Ronaldo je ispustio veliku prednost, pa sada ima dva gola manje od Barcelonina napadaca (32-30). Portugalac je bio nezaustavljiv u prvom dijelu sezone, ali nakon kratke zimske stanke forma mu je drasticno pala, za razliku od Messija kod kojeg se dogodilo upravo suprotno.

Inace, Bale je u nedjeljnom dvoboju bio dvostruki strijelac, cime je prekinuo niz od sedam prvenstvenih utakmica bez gola. Silne su bile kritike na njegov racun u posljednje vrijeme, a Velsanin je na njih odgovorio prekrivanjem usiju nakon prvog pogotka.