17.12.2014.
8:49

'Bluese' su do pobjede na iPro stadionu predvodili Eden Hazard (23), Filipe Kasmirski (56) i Andre Schuerrle (82), dok je pogodak za domacine zabio Craig Bryson (71). Trijumf vodece momcadi Premiershipa zamalo je ostao u sjeni teskog sudara vratara Cecha i Kurta Zoume.

Golman Chelseaja je prilikom boksanja lopte nokautirao svog branica. Nesretni Francuz je nakon sudara glavama pao kao pokosen, a nakratko je i izgubio svijest.

Igraci su sugerirali da mu je hitno potrebna pomoc, a Jose Mourinho je 'poludio' jer je lijecnicka ekipa polako krenula prema mjestu nesrece na travnjkaku. Dva igraca Chelseaja (Fabregas i Azpilicueta) su ih pozurili i dotrcali s nosilima, a tek kasnije su Mourinhu objasnili da lijecnicka ekipa ne smije (!?) trcati po travnjaku.

Branislav Ivanovic je zaigrao u nastavku, a siroti nogometas ce morati i kod zubara, Cech mu je izbio najmanje jedan zub i ostetio jos nekoliko...

U drugom dvoboju Sheffield United je pogotkom Marka McNultyja u 63. minuti srusio premierligasa Southampton 1:0. U srijedu su na rasporedu preostala dva cetvrtfinalna ogleda, a sastaju se drugoligas Bournemouth i Liverpool, te Tottenham i Newcastle United.