Pobuna i svađe u Manchester Unitedu: 'Za koji ku*** smo zamijenili Di Mariju?'

Zvijezde Manchester Uniteda pobunile su se u svlačionici nakon 5:3 premierligaškog poraza na gostovanju kod Leicestera prošlog vikenda.

23.9.2014.
11:45

Rasprava u svlačionici bila je vrlo usijana, a jedan Unitedov igrač je navodno rekao: "Za koji smo ku*** zamijenili Di Mariju?", prenosi Daily Mail.

Argentinski as pristigao nedavno iz Real Madrida bio je do trenutka zamjene ponajbolji igrač Crvenih vragova. Zabio je briljantan gol za vodstvo svoje momčadi 2:0, ali ga je trener odlučio povući iz igre u 76. minuti, kod rezultata 3:3.

Na meti kritika našao se i brazilski desni bek Rafael kojeg su suigrači optužili za nepotrebno skrivljen jedanaesterac iz kojeg je Leicester smanjio na 3:2. Kako se utakmica bližila svom kraju vidljiva je bila nervoza među igračima Manchester Uniteda, a istaknuo se kapetan Wayne Rooney koji je nakon gola Cambiassa za 3:3 urlao na svoje suigrače.

Podsjećamo, ljetos je klub s Old Trafforda potrošio 156 milijuna funti na pojačanja, od čega samo 16 milijuna otpada na stopere, a upravo se porozna obrana dosad pokazala kao najveći Unitedov problem.

"S Barcelonom sam jednom vodio 3:0 samo 15 minuta prije kraja, pa izgubio 3:4. Dakle, također mi se to dogodilo s velikim klubom", pokušao se opravdati Van Gaal, koji se nalazi na udaru žestokih kritika.

"Ne treba vam posebno stručni mozak da potpišete Falcaa i Di Maríju. Ali, učvrstiti Unitedovu obranu nakon odlaska Ferdinanda i Vidića je drugi par rukava. Sad ćemo stvarno saznati je li Van Gaal genij", napisao je u svojoj kolumni Jamie Redknapp, novinar Daily Maila.

Nakon 5 odigranih kola Manchester United je tek 12. na premierligaškoj ljestvici, a vodeći Chelsea bježi mu već osam bodova. U isto doba prošle sezone Crveni vragovi su pod Davidom Moyesom imali 2 boda više i bili su četiri mjesta bolje plasirani. A svi se sjećamo kako je završio Moyes...