Nogometasi Real Madrida odigrali su tek 1-1 na gostovanju kod Valladolida u zaostaloj utakmici 34. kola Primere i tako sveli svoje sanse u osvajanje naslova na minimum.

7.5.2014.
23:11

Naime, Real za vodecim Atleticom dva kola prije kraja zaostaje cetiri boda.Situacija se cinila sjajno za sastav Carla Ancelottija proslog vikenda buduci je vodeci Atletico kiksao (2-0) poraz od Levantea, dok su njih cekale utakmice protiv Valencije i Valladolida.

No, u njima su osvojili tek dva od maksimalnih sest bodova (2-2 protiv Valencije) i sada su njihovi izgledi za naslov prvaka svedeni tek na teoriju. Real je poveo u 35. minuti sjajnim golom Sergija Ramosa iz slobodnog udarca, ali je primio gol u 85., a strijelac za Valladolid bio je Humberto Osorio glavom nakon ubacivanja iz kornera.

Luka Modric je odigrao svih 90 minuta za Real dok je Cristiano Ronaldo bio prisiljen napustiti igru vec u devetoj minuti zbog ozljede zadnje loze.

Rezultati: Valladolid - Real Madrid 1-1 (Osorio 87 / Ramos 35)

Ljestvica: 1. Atletico Madrid 88 2. Barcelona 85 3. Real Madrid 84 4. Athletic Bilbao 68