RONALDO OTKRIO PRAVU ISTINU / 'Usr*li smo se!'

Cristiano Ronaldo poručio je jasno svom suigraču Karimu Benzemi što misli o igri Real Madrida u utakmici protiv Barcelone po završetku velikog El Clasica.

24.3.2015.
19:44

Barcelona je prošle nedjelje na Camp Nou slavila protiv Reala s 2:1 na Camp Nou i tako povećala prednost na ljestvici španjolskog prvenstva na četiri boda.

Poraz je ostavio veliku gorčinu kod igrača Reala, posebice jer su u prvom poluvremenu bili puno bolja momčad. Španjolski portal Deportes Cuatro, specijaliziran za analize dijaloga između igrača na travnjaku, otkrio je što je Ronaldo poručio Benzemi pri izlasku s Camp Noua.

"Usr*** smo se!", rekao je Ronaldo i sve začinio sočnom psovkom.

Benzema nije ništa komentirao, već je prešutio komentar portugalske zvijezde.

Ronaldo je izjednačio za Real u u 31. minuti, a onda je prilikom proslave napravio nedoličnu gestu prema navijačima Barcelone. Španjolski nogometni savez je otvorio istragu i tvrdi da to nije prvi puta da Ronaldo prilikom postizanja pogodaka na Camp Nouu vrijeđa domaće navijače.

"Mi u vodstvu lige smo posebno osjetljivi na slučajeve kada igrač prilikom postizanja pogotka provocira protivničke navijače. To može vrlo lako dovesti do nereda i nasilja", kazao je predsjednik Primere Javier Tebas, koji je odao kako će Ronaldo sigurno biti kažnjen, ali nije kazao hoće li Portugalac biti kažnjen novčano ili suspenzijom.