U susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je pobijedila Genou 2-0 i vratila se na drugu poziciju nakon sto je Lazio odigrao 1-1 na gostovanju kod Atalante.

3.5.2015.
18:45

Roma je do vazne pobjede u borbi za drugu poziciju koja osigurava direktan plasman u Ligu prvaka dosla golovima Seydoua Doumbije (35) i Alessandra Florenzija (90+3). Izravni Romin suparnik za 'dvojku' Lazio odigrao je 1-1 kod Atalante. Domacin je poveo golom Giuseppea Biave (49), a izjednacio je Marco Parolo (77).

Vazne bodove u lovu na Europu ostvarila je Fiorentina pobijedivsi Cesenu 3-1. Strijelci za 'viole' bili su Josip Ilicic (31-11m,35) i Alberto Gilardino (56), a za goste je pogodak postigao Alejandro Rodriguez (59). Milan Badelj je odigrao cijeli susretu Fiorentinu.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Inter je jos jednom razocarao odigravsi na San Siru 0-0 protiv Chieva. Marcelo Brozovic je igrao za Inter do 53. minute, dok je Mateo Kovacic usao u igru u 77. minuti.

Udinese je slavio na gostovanju kod Verone 1-0 golom neunistivog Antonia Di Natalea (62). Igor Bubnjic je igrao cijeli susret za goste, dok je Stipe Perica na terenu proveo prvih sat vremena.

Na ljestvici vodi Juventus koji je jucer pobjedom protiv Sampdorije osigurao naslov prvaka. Juve ima 79 bodova, Roma je druga sa 64 boda, a treci je Lazio sa 63 boda. Zadnje tri pozicije koje vode u nizi rang natjecanja drze Cagliari (24), Cesena (24) i Parma (16).

Inter - Chievo 0-0

Fiorentina - Cesena 3-1 (Ilicic 31-11m, 35, Gilardino 56 / Rodriguez 59)

Atalanta - Lazio 1-1 (Biava 49 / Parolo 77)

Verona - Udinese 0-1 (Di Natale 62)

Roma - Genoa 2-0 (Doumbia 35, Florenzi 90+3)