U 18.

31.1.2015.
19:50

Olić je imao dvije prilike, u 21. i 58. minuti, ali je bio neprecizan. Oba gola za Köln zabio je Marcel Risse (62, 78). Hamburger, koji ima samo četiri pobjede ove sezone, i dalje je blizu zone ispadanja.

Oliću je ovo drugi puta u karijeri da nosi dres HSV-a, za koji je uspješno igrao od siječnja 2007. do srpnja 2009. godine.

Schalke i Borussia Mönchengladbach, koji se bore za plasman u Ligu prvaka, upisali su pobjede. Schalke je svladao Hannover 1:0 pogotkom Marca Högera u 32. minuti, a Borussia Mönchengladbach je u gostima pobijedila Stuttgart također s 1:0, a strijelac je bio Patrick Herrmann (71).

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Muke Borussije Dortmund nastavile su se i nakon zimske stanke. U subotu je u gostima kod Bayer Leverkusena odigrala 0:0, te je na posljednjem mjestu Bundeslige.

Kod Leverkusena vratar Dario Krešić bio je na klupi za pričuve, a Tin Jedvaj nije bio u sastavu.

U petak je drugoplasirani Wolfsburg na svom terenu nadigrao vodeći Bayern s 4:1, nanijevši mu prvi poraz u sezoni. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je za Wolfsburg do 81. minute.

Schalke - Hanover 1:0 Freiburg - Eintracht 4:1 Mainz - Paderborn 5:0 HSV - Köln 0:2 Stuttgart - Borussia (M) 0:1 Bayer Leverkusen - Borussia (D) 0:0