Što se događa u Dortmundu?! Ovo se ne pamti

Najveće iznenađenje 9. kola Njemačke lige priredio je Hannover koji je s 1:0 pobijedio na gostovanju kod Borussie Dortmund, dok je u ekshibiciji u Frankfurtu Stuttgart dobio Eintracht s čak 5:4.

25.10.2014.
20:07

Borussia Dortmund je izgubila i četvrtu utakmicu zaredom, a a šestu u sezoni, te su na tek 15. mjestu ljestvice s mršavih sedam bodova. Strijelac pobjedničkog pogotka za Hannover bio je Japanac Kiyotake (61).

U reviji pogodaka u Frankfurtu Eintracht je do 81. minute vodio s 4:3, a onda u zadnjih devet minuta primio dva pogotka i izgubio. Augsburg je kod kuće s 2-0 slavio protiv Freiburga.

Hertha u Berlinu s 3:0 protiv HSV-a, dok je domaću pobjedu upisao i Hoffenheim protiv Paderborna (1-0), pa Hoffenheim drži vrlo visoko drugo mjesto s tri boda manje od vodećeg Bayerna, koji u nedjelju gostuje kod Borussie (M).