TKO JE NALJUTIO PSG: / I Ibra se divi! Morao je aplaudirati ovoj golčini

PSG nastavlja borbu za naslov francuskog prvaka i to u velikom stilu. U 34.

25.4.2015.
17:25

Nakon samo 25 sekundi utakmice Park prinčeva je eksplodirao od veselja, Brazilac Maxwell je doveo domaćina u vodstvo. Slavlje se nije niti stišalo, već je Cavani udvostručio prednost prekrasnim lobom. Lavezzi je u 28. minuti povisio na 3:0, da bi pred odlazak na odmor zaključio priču još jednim golom.

Cavani je u nastavku zabio i peti gol za domaćine, a Lavezzi zaključio utakmicu hattrickom.

Parižani tako jure prema tri boda i bez Zlatana Ibrahimovića (oduševljeno pljeskao Cavaniju za golčinu) koji je pod suspenzijom, a ovi golovi će lakše pomoći da zaborave lako ispadanje od Barcelone u četvrtfinalu Lige prvaka.

Pobjedom će PSG ostati sam na čelu ljestvice, jer Lyon koji je do ovog vikenda bio poravnat s Parižanima igra tek u nedjelju kod Reimsa, a to im gostovanje neće biti lak posao. Domaćin se bori grčevito za ostanak...