Briljantno! Kovacic odusevio svijet u 64 minute

Inter je s ogromnih 7:0 deklasirao Sassuolo, a jedan od junaka dvoboja bio je hrvatski reprezentativac Mateo Kovacic koji je asistirao kod dva gola, te zabio prvi gol u Serie A.

14.9.2014.
15:29

Igrala se cetvrta minuta kada je Kovacic gurnuo loptu Icardiju u kazneni prostor, a napadac Intera je gotovo s njom usao u gol suparnika. Golman mu je obranio prvi pokusaj, ali nakon odbijanca Inter je dosao do vodstva.

Na 2:0 smo cekali do 22. minute, a Osvaldo je dodao nasem veznjaku, a Mateo zabio za uvjerljivo vodstvo. Pedantni statisticari Serie A su izbacili - 47 nastupa i 29 udaraca prema golu bili su potrebni da Vatreni zabije prvi gol u Serie A. Podsjetimo, nedavno je zabio tri gola u pobjedi Intera protiv Stjarnena u kvalifikacijama za Europsku ligu.

Icardi je zabio i treci gol, nakon pola sata igre domacini su 'unistili' nimalo bezazlenog suparnika, a do poluvremena je zabio i Osvaldo.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

"Da igra u Premiershipu, sad bi Englezi pisali kako imaju klinca koji igra jednako dobro kao Messi", jedan je od komentara na Twitteru, bila je to ocito Kovaciceva rapsodija...

Icardi-Kovacic osovina je nastavila i u nastavku. Hrvat je asistirao za peti gol, Icardi je zakljucio hattrick u 53. minuti, a u 64. minuti nas veznjak je izasao iz igre uz ovacije cijelog stadiona. Do kraja je Inter zabio jos dva gola za ogromnu pobjedu.

Kod gostiju, ozlijedio se Sime Vrsaljko vec u 16. minuti, te je dvije minute kasnije i izasao iz igre.

Inace, spomenimo da Fiorentina je igrala kod kuce protiv Genoe, a Milan Badelj je s klupe odgledao utakmicu bez golova.

Sampdoria - Torino 2:0 Cagliari - Atalanta 1:2 Fiorentina - Genoa 0:0 Inter - Sassuolo 7:0 Lazio - Cesena 3:0 Napoli - Chievo 0:1

Redoslijed: Juventus 6 Roma 6 Inter 4 Sampdoria 4 Atalanta 4