Leicester je upisao četvrtu uzastopnu pobjedu, svladavši u 34. kolu u gostima posljednjeplasirani Burnley sa 1-0 pogotkom Jamieja Vardyja u 60. minuti.

25.4.2015.
20:30

Iako je prije nešto više od mjesec dana Leicester bio otpisan od većine poznavatelja engleskog nogometa, sada je jedan bod iznad zone ispadanja i ima realne izglede za opstanak.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić igrao je za "lisice" posljednjih pola sata. U 90. minuti je namjestio priliku Matthewu Jamesu, ali je vratar Heaton uspio obraniti, a u sudačkoj nadoknadi Kramarić je pokušao sa lijevog boka, ali je lopta prošla pored gola.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Queens Park Rangers i Sunderland su remizirali, te su ostali u zoni ispadanja, dok je Jelavićev Hull City upisao važnu pobjedu protiv Crystal Palacea (2-0) i sada ipak lakše diše. Queens Park Rangers je protiv West Hama odigrao 0-0, s tim da je najbolji strijelac QPR-a Charlie Austin u 24. minuti promašio penal. Hrvatski veznjak Niko Kranjčar bio je na klupi za pričuve QPR-a.

West Bromwich Albion je odigrao 0-0 protiv Liverpoola, za kojeg je svih 90 minuta igrao Dejan Lovren, pruživši solidnu partiju. U nedjelju je derbi Arsenal - Chelsea, i ukoliko Chelsea izvuče barem remi napravit će veliki korak ka naslovu prvaka.

Southampton - Tottenham 2 - 2 Burnley - Leicester 0 - 1 Crystal Palace - Hull City 0 - 2 Newcastle Utd - Swansea 2 - 3 QPR - West Ham 0 - 0 Stoke City - Sunderland 1 - 1 West Brom - Liverpool 0 - 0

Poredak: 1.Chelsea 76 2. Manchester City 67 3. Arsenal 66 4. Manchester United 65 5 Liverpool 58