Baš mu je sjela: Pogledajte golčinu kapetana Vatrenih!

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna postigao je pogodak za svoj Šahtar u pobjedi protiv Volina u sklopu 9. kola ukrajinske Premierlige.

17.10.2014.
20:09

Šahtar je u Lavovu, gdje igra kao domaćin zbog nemira u Donjecku, pobijedio Volin s 6:2, a Srna je bio strijelac trećeg pogotka svoje momčadi u 47. minuti. Nakon izvedenog kornera lopta se odbila na 20-ak metara od gola, a tamo je na nju naletio 32-godišnji hrvatski desni bek i smjestio je u mrežu. Premijerni mu je to ovosezonski gol.

Deset minuta nakon Srnina pogotka Alessandro Celin je smanjio na 3:2, ali je Šahtar od 85. minute do kraja zabio još tri gola i učinio pobjedu vrlo uvjerljivom.

Aktualni ukrajinski prvak je na taj način došao na drugo mjesto na ljestvici. S odigranom utakmicom više zaostaje za vodećim Dnjiprom jedan bod.