Nogometasi Cagliarija su u 34. kolu talijanskog prvenstva svladali posrnulu Parmu 4:0. Cetvrti pogodak na utakmici djelo je bivseg dinamovca Duje Copa.

4.5.2015.
23:00

Cagliari je pitanje pobjednika rijesio vec u prvom poluvremenu kada je Parmi uvalio tri pogotka. Nakon toga, Parma vise nije imala sto traziti u ovoj utakmici. Golove za Cagliari zabili su Ekdal, Fariasa i M' Pokua.

Cop je svojim golom postavio konacnih 4:0. Bivsi dinamovac je preciznim udarcem s deset metara u 63. minuti svladao Iacobuccija. Bila je ovo dobra utakmica za Copa, igrao je svih 90. minuta, i bio je vrlo agilan u ofenzivnom dijelu igre Cagliarija.

Vrijedi napomenuti kako je ovo bio njegov cetvrti gol sezone za talijansku momcad, od kad je u zimskom prijelaznom roku potpisao za Cagliari.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Steta sto nije zabio i svoj peti pogodak, drugi Parmi, a bio je u sjajnoj prilici. No, gostujuci vratar Iacobucci bio je ipak uspjesniji.

Cagliari je sad cetiri kola prije kraja sezone 18. sa 27 bodova, ima sest manje od 17. Atalante koja drzi posljednje mjesto koje osigurava ostanak. Parma je na dnu sa 16 bodova.

Juventus je sa 79 bodova osigurao cetvrti uzastopni naslov prvaka, slijede Roma sa 64 i Lazio sa 63 boda koji vode veliku borbu za drugo mjesto koje izravno vodi u Ligu prvaka.