Pogledajte spektakularan gol Barcinog klinca u finalu Lige prvaka

Nogometni klub Barcelona pobjednik je prvoga izdanja juniorske Lige prvaka. U finalnoj utakmici koja je odigrana u švicarskom Nyonu, 'ponos Katalonije' svladao je veliki portugalski klub Benficu.

15.4.2014.
8:08

Hladnokrvnost koju je ovaj mladi igrač Barcelone pokazao u, za njega utakmici "života", impresionirala je čitav nogometni svijet. A trenutak nakon posljednjeg sučevog zvižduka ovaj mladi talentirani nogometaš pamtiti će čitav život. A kako je sve počelo?

Povela je Barcelona u 9. minuti preko Tarina. Pet minuta kasnije je Benfica, koja je u polufinalu pomela Real Madrid s 4-0, izborila svoj četvrti penal na završnom turniru. Međutim, Romario Balde nije uspio s bijele točke poravnati rezultat.

Nakon toga je Barcelona preuzela kontrolu, a u junaka finala prometnuo se Munir El Haddadi, koji je prvo u 33. minuti povećao prednost na 2-0, a onda se u 88. minuti pobrinuo za potez utakmice i cijele sezone.

Primijetio je da je suparnički vratar predaleko od svog kola, te je sa svoje polovice potegnuo i zabio za konačnih 3-0. Bio je to njegov 11. gol u 10. nastupu u ovom natjecanju. Odlična statistika za, očito, odličnog igrača.