Kreće prava ludnica: Srbija pomogla Hrvatskoj

Hrvatska vaterpolska reprezentacija igrat će u četvrtfinalu Europskog prvenstva unatoč porazu od Mađarske.

21.7.2014.
22:11

U posljednjoj utakmici u skupini B Hrvatska je poražena od domaćina 7:6, no budući da je Srbija svladala Španjolce 8:6 u prije završenoj utakmici, bilo je jasno da Hrvatska ide među osam. Ondje će, u srijedu s početkom u 19 sati, igrati protiv reprezentacije Italije.

Protiv domaćina u ponedjeljak je Hrvatska dobro otvorila susret, golovima Ivana Milakovića i Sandra Sukna povela 2:0, da bi se u drugoj četvrtini na to nadovezao Anđelo Šetka za tri gola prednosti.

Mađarska je prvi puta povela golom Norberta Madarasa za 5-4, a gol odluke u zadnjoj minuti ogleda postigao je Balasz Harai. Sukno je bio jedini dvostruki strijelac na utakmici.