Brutalno! Pogledajte jedan od najprljavijih sportskih poteza godine

U utakmici petog kola rukometne Lige prvaka između rukometnih giganta PSG-a i Kiela (25:27), navijači u Parizu svjedočili su vjerojatno jednom od najprljavijih sportskih poteza ove godine.

20.11.2014.
21:12

Opće je poznata stvar da je rukomet grub sport s mnoštvo kontakata. Međutim, ono što se dogodilo u utakmici petog kola rukometne Lige prvaka između PSG -a i Kiela ulazi u rubriku najprljavijih sportskih poteza ove godine. Naime, u 23 minuti drugog poluvremena, pri rezultatu 23:20 za Kiel, krilo domaćina Jeffrey M'tima brutalno je laktom udario u glavu igrača njemačkog sastava Dominika Kleina koji je završio na podu, držeći se za lice, i gestikulirajući sucu da prekine utakmicu. Njegova reakcija je najbolje pokazala koliko je udarac bio jak.

Rezime klasičnog nokauta bila je masnica ispod oka njemačkog rukometaša. Kazna za takav nesportski start M'time bile su dvije minute. Ako se uzme u obzir što su suci sve svirali u povijesti, zbog kakvih prekršaja su dijelili crvene kartone, slobodno možemo konstatirati da ovaj nokaut vrijedi najmanje isključenja iz utakmice.