Pogledajte kakvim se eurogolom oprostio Luka!

U posljednje dvije utakmice zaostalog 34. kola engleske Premier lige, Tottenham je kao gost slavio kod Boltona s 4:1, a vodeći je pogodak za Spurse postigao Luka Modrić.

2.5.2012.
22:15

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić zabio je prekrasan vodeći pogodak za Tottenham u gostima protiv Boltona, u 37. minuti prvog dijela. Korner je izveo Van der Vaart, Modrić je primio loptu s lijeve strane iskosa, te volejem pogodio suprotne rašlje za 1:0. Nakon šest minuta igre u drugom dijelu, Reo-Coker izjednačio je za domaćine na 1:1, ali je onda Tottenham u razmaku od devet minuta, od 60. do 69., postigao tri pogotka u riješio pitanje pobjednika. Emmanuel Adebayor zabio je dva, a Van der Vaart jedan pogodak za konačnih 4:1 Spursa. http://videa.hu/flvplayer.swf?v=cu89HmKGwx6oAkJa

Momčad menadžera Harryja Redknappa zasigurno se nije nadala da će nakon ovog susreta i dalje biti bodovno izjednačena s Newcastleom u borbi za četvrto mjesto, ali tome je ipak tako. Naime, Svrake su s dva prekrasna pogotka Papissa Cissea slavile na Stamford Bridgeu kod Chelseaja s 2:0, te ostale u igri za mjestom koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka dogodine. http://videa.hu/flvplayer.swf?v=1UoOAPdSppMyLG8r

Cisse je najprije volejem lijevom nogom u 19. minuti prekrasno pogodio za 1:0, da bi u 3. minuti sudačke nadoknade utakmice, ponovno volejem, ali ovog puta s desnom nogom, još ljepše zabio za konačnih 2:0. Oba pogotka trebala bi se na kraju sezone naći u Top 10 najljepših. http://videa.hu/flvplayer.swf?v=HdYwck6nTx4yFRcz

Recimo i da je s prvim golom Cisse izjednačio rekord Alana Shearera, legende Newcastlea, koji je u prvih 12 nastupa zabio isto toliko pogodaka, a onda je drugim izjednačio rekord Premier lige s 13 golova u prvih 12 utakmica.