POTPUNO IZGUBIO ŽIVCE / Bijesni Kovač krenuo prema protivničkoj klupi, sudac ga morao smirivati: 'To se mora napraviti i zbog toga sam reagirao'

Kovačev Monaco u 2. kolu Lige prvaka odigrao je 1:1 s Real Sociedadom

1.10.2021.
10:05
Screenshot

Monaco bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača u četvrtak je u 2. kolu Europske lige na gostovanju kod Real Sociedada odigrao 1:1.

NEVJEROJATNO /

Spaletti nije znao tko vodi momčad protiv koje je izgubio, morao se raspitivati tko je trener Spartaka

Momčad iz Kneževine je povela u 16. minuti golom Axela Disasija, a izjednačio je Mikel Merino u 53. minuti.

U jednom trenutku utakmice Kovač je izgubio živce i krenuo prema protivničkoj klupi te započeo verbalni obračun.

Bijesnog Kovača morali su smirivati suci.

OVDJE možete vidjeti kako je to izgledalo.