Minimalan rezultat / Barcelona jedva do pobjede nad Espanyolom

Katalonski klub je nakon uobičajenih repova poslije El Clasica sigurno opet postao nezadovoljan nakon pobjede nad Espaynolom, i to samo zbog udarca s bijele točke.

29.3.2014.
18:35
AP

Nogometaši Barcelone slavili su gradskom derbiju 31. kola Primere kod Espanyola s 1-0, te ponovno preuzeli vrh ljestvice.

Barca se jako namučila za pobjedu protiv Espanyola, koji je u prvom dijelu promašio nekoliko izglednih prilika. Pogodak za pobjedu djelo je Lea Messija iz kaznenog udarca u 77. minuti nakon igranja rukom braniča domaćina u svom šesnaestercu. U 83. minuti isključen je i vratar Espanyola Kiko Casilla, koji je rukom izvan kaznenog prostora zaustavio udarac Messija.

Barce je pobjedom na vrhu s 75 bodova, dva više od Atletico Madrida, koji večeras gostuje u Bilbaou, dok je Real Madrid treći s 70 bodova.