Obavili posao na početku / Bilić s Bešiktašem skočio na treće mjesto

Bešiktaš je sav posao obavio već u prvom poluvremenu postigavši tri gola, a strijelci su bili Olcay Sahan (26), Hugo Almeida (31) i Oguzhan Ozyakup (41). Gosti su u nastavku susreta uspjeli tek ublažiti poraz golom Selima Ayja u 49. minuti.

25.11.2013.
22:04
Ivo Cagalj/PIXSELL

Turski nogometni prvoligaš Bešiktaš, kojeg vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić pobijedio je Konyaspor 3:1 u susretu 12. kola nacionalnog prvenstva i s tri nova boda skočio na treće mjesto.

Na ljestvici vodi Fenerbahče sa 31 bodom, Kasimpasa ima 25, a Bešiktaš na trećem mjestu 24 boda. Galatasaray je peti sa 22 boda.