GOLIJADA NA ČIZMI / Bivši trener Hajduka teško stradao na Siciliji

Nogometaši Palerma su u susretu 24. kola talijanskog prvenstva na svom terenu uvjerljivo svladali Lazio s 5-1, a hrvatski napadač Igor Budan zabio je četvrti pogodak.

20.2.2012.
7:31
PIXSELL

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Igor Budan bio je strijelac za Palermo koji je u susretu 24. kola talijanskog prvenstva na svom terenu uvjerljivo svladao Lazio s 5-1 (3-0).

Budan je postigao četvrti pogodak za svoju momčad na samom početku drugog poluvremena, u 47. minuti, a igrao je do 62. minute. Ovo je Budanu peti pogodak ove sezone.

Strijelci ostalih golova za Palermo bili su Barreto (10), Donati (20), Silvestre (41) i Miccoli (51), dok je na 5-1 smanjio Kozak (85).

Palermo je ostao osmi na ljestvici s 34 boda, dok je Lazio pao na četvrto mjesto sa 42, koliko ima i treći Udinese koji je na svom terenu protiv Cagliarija odigrao 0-0.

Na vrhu je Milan s 50 bodova ispred Juventusa koji ima bod manje i utakmicu manje.