SENZACIJA U KRANJČEVIĆEVOJ / Ćirin Zagreb šokirao moćni Dinamo

Gol odluke postigao je Besart Abdurahimi u 50. minuti, a "pjesnicima" je nakon ovog pogotka poništen još jedan zgoditak radi zaleđa.

25.11.2012.
20:45
PIXSELL

Nogometaši Zagreba priredili su najveće iznenađenje u 17. kolu Prve hrvatske nogometne lige kada su s 1:0 svladali prvoplasiranu momčad prvenstva - Dinamo.

Gol odluke postigao je BesartAbdurahimi u 50. minuti, a "pjesnicima" je osam minuta nakon ovog pogotka poništen još jedan zgoditak radi zaleđa. Zagreb je zadnjih deset minuta igrao s deset igrača nakon što je Safet Nadarević dobio crveni karton.

Domaći su ovim trijumfom došli do treće pobjede ove sezone, ali i dalje ostali posljednji na tablici. Ipak, s nova tri boda uhvatili su priključak sa Zadrom i Cibalijom. Dinamo je ostao na vrhu ljestvice s 38 bodova, osam više od drugoplasirane Rijeke.