DEBAKL NA OLD TRAFFORDU / City potopio Manchester United

Nogometaši aktualnih engleskih prvaka Manchester Uniteda doživjeli su potpuni debakl na svom Old Traffordu. Njihovi rivali iz Cityja razbili su ih sa čak 6:1.

23.10.2011.
16:31
PIXSELL

Manchester City zabilježio je veliku pobjedu na gostovanju kod gradskih rivala Manchester Uniteda. Građani su u potpunosti dominirali čitavom utakmicom te zasluženo slavili s visokih 6:1.

Golijadu je započeo talijanski napadač Mario Balotelli u 22. minuti dvoboja. Svoj sljedeći gol Talijan postiže u 60. minuti, dok je u međuvremenu u 47. minuti isključen Unitedov branič Jonathan Evans koji na vrhu šesnaesterca ruši upravo Balotellija.

Za 3:0 zabija Argentinac Sergio Aguero u 69. minuti, a počasni pogodak za domaćine postiže Darren Fletcher u 81. Pred sam kraj susreta City zabija još tri gola, dva su djela bosansko-hercegovačkog napadača Edina Džeke, a jedan španjolskog veznjaka Davida Silve.