NE MOŽE BEZ INCIDENATA / Grobari pogodili Zvezdinog košarkaša stolicom u glavu, a navijač mahao spolovilom na centru

Liječnici su ga odveli u svlačionicu, a na to se nadovezao kaos na tribinama koji je produžio prekid

16.6.2015.
10:45

Vječni derbi između Partizana i Crvene zvezde tradicionalno obiluje brojnim ružnim scenama, a tako je bilo i sinoć u pobjedi Zvezde 72:69 u seriji 2-0 u finalnoj seriji Superlige Srbije.

Košarkaš Zvezde Stefan Jović pogođen je u glavu dok je sjedio na klupi za rezerve.

Na početku druge četvrtine utakmica je nakratko prekinuta jer je s tribine na kojoj su bili navijači Partizana doletio komad stolice, koji je Jovića pogodio u glavu.

Liječnici su ga odveli u svlačionicu, a na to se nadovezao kaos na tribinama koji je produžio prekid. Poslije nekoliko minuta, utakmica je bila nastavljena.

Osim svega toga, nadmašio ih je popularni navijač Partizana, Miša Tumbas, koji se na poluvremenu nasred centra skinuo pred dvoranom i pokazao genitalije, i to dok je na terenu bilo djece.

Također, valja napomenuti kako mu ovo nije prvi puta jer je to za njega uobičajena pojava na tribini. Jednom je ovakav 'performans' izveo i na utakmici Eurolige.

Po završetku utakmice, predsjednik gostiju, Miloš Ninković, krenuo je u svlačionicu zajedno s Mirkom Pavlovićem, kad je došlo do novog incidenta.

Privatno osiguranje nije im dozvolilo da prođu pa je došlo do sukoba, guranja i koškanja.