golijada u hnl-u / Hajduk razbio Zadar, Rijeka slavila s tri pogotka protiv Slaven Belupa

Hajduk je na Poljudu nadigrao Zadar sa 6-0, a nogometaši Rijeke su na Kantridi pobijedili Slaven Belupo sa 3-0.

17.8.2014.
9:02
Ivana Ivanovic/PIXSELL

U utakmici 5. kola Prve hrvatske nogometne lige Hajduk je pobijedio Zadar sa 6-0 (3-0). Utakmica je odigrana na stadionu Poljud pred 5.000 gledatelja, a sudio je Željko Frković iz Gospića.

Strijelci su bili Caktaš (12-pen), Maglica (25, 72), Kouassi (32, 51) i Gotal (55).

Nogometaši Rijeke su u subotu na Kantridi pobijedili Slaven Belupo sa 3-0, a sva tri pogotka su pala u prvom poluvremenu. Rijeka se pridružila Dinamu, nakon 5. kola Prve hrvatske nogometne lige oba kluba imaju stopostotan učinak.

Rijeka je povela preko Tomečaka u 7. minuti, a potom je dva puta zabio Kramarić (9, 35), koji je vodeći na listi strijelaca Prve HNL sa 9 golova.