Torino bijesan zbog pogotka / Higuain spasio Napoli u 90. minuti, Totti predvodio Romu

Napoli je važne bodove u borbi za drugo mjesto osvojio pogotkom Gonzala Higuaina u 90. minuti, a Roma je na Olimpicu u sjajnom dvoboju pobijedila Udinese 3-2.

18.3.2014.
7:50
AP

Nogometaši Rome i Napolija ostvarili su pobjede u susretima 28. kola talijanskog prvenstva nastavivši zanimljivu borbu za drugo mjesto u Serie A.

Roma je na Olimpicu u sjajnom dvoboju pobijedila Udinese 3-2, dok je Napoli na gostovanju porazio Torino 1-0.

Golove za rimski sastav postigli su Totti (22), Destro (30) i Torosidis (69), dok su strijelci za goste bili Pinzi (51) i Basta (81). Mladi hrvatski nogometaš Tin Jedvaj nije nastupio za Romu, baš kao niti Ivan Kelava i Igor Bubnjić za goste.

Napoli je važne bodove u borbi za drugo mjesto osvojio pogotkom Gonzala Higuaina u 90. minuti. Torino je bio bolji već dio susreta, domaći igrači su dva puta pogodili okvir suparničkog gola, no nisu uspjeli svladati Pepea Reinu.

Nogometaši i navijači Torina bili su bijesni zbog tog pogotka, smatrajući da je Higuain u borbi za loptu odgurnuo s rukama poljskog braniča Kamila Glika, koji je pao na travnjak.

Na ljestvici vodi Juventus sa 75 boda, Roma ima 61, a Napoli 58 bodova. Na četvrtom mjestu je Fiorentina sa 48 bodova.