važni bodovi / Istra 1961 bolja od Lokomotive, remi u Koprivnici

U Kranjčevićevoj ulici povela je Lokomotiva golom Begonje (32), ali su Repić (38) i Gregov (49) uspjeli ostvariti preokret s igračem više na terenu jer je Lokomotiva od 12. minute igrala bez isključenog Doležala

4.5.2015.
21:11
Marko Jurinec/PIXSELL

U susretima 32. kola Prve HNL igranima u ponedjeljak Istra 1961 je kao gost svladala Lokomotivu sa 2-1 (1-1), dok su Slaven Belupo i Rijeka u Koprivnici odigrali 1-1 (1-1).

U Kranjčevićevoj ulici povela je Lokomotiva golom Begonje (32), ali su Repić (38) i Gregov (49) uspjeli ostvariti preokret s igračem više na terenu jer je Lokomotiva od 12. minute igrala bez isključenog Doležala. Ovom pobjedom osma Istra 1961 je stigla na 33 boda, tri više od pretposljednjeg Osijeka i posljednjeg Zadra, dok je Lokomotiva ostala četvrta sa 42 boda, jednim manje od trećeg Hajduka.

Oba gola u Koprivnici postignuta su na samom početku utakmice, domaće je u vodstvo doveo Mišić (1), a izjednačio je Balaj (4). Druga Rijeka sada ima 66 bodova, 14 manje od Dinama koji je u subotu osigurao 10. uzastopni naslov prvaka, a 23 više od trećeg Hajduka, dok je Slaven Belupo ostao sedmi sa 36 bodova, jednim manje od šestog Splita, a tri više od osme Istre 1961.