USKRATIO SLAVLJE PARIŽANIMA / Kakva komedija: Taknuo suca pa 'pocrvenio'

PSG je imao priliku pobjedom osigurati naslov prvaka tri kola prije kraja prvenstva, međutim Parižani su jedva izvukli bod nakon što su cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje.

6.5.2013.
12:00
AP

U posljednjem susretu 35. kola francuskog nogometnog prvenstva Valenciennes je priredio iznenađenje odigravši na Parku Prinčeva 1:1 protiv lidera prvenstva Paris St. Germaina.

Gosti su poveli u 17. minuti golom GaelaDanica, a problemi za PSG nastavili su se u posljednjim trenucima prvog dijela kada je isključen ThiagoSilva. Crveni karton pokazan brazilskom reprezentativcu izazvao je brojne prosvjede domaćih igrača i navijača.

Naime, Thiago Silva pokušao je glavnom sucu AlexandreuCastru nešto reći, a kako je ovaj trčao rukama ga je pokušao zaustaviti. Takav potez nije se svidio arbitru te je bez razmišljanja braniču PSG-a pokazao crveni karton.

Naljutio je Castro tim potezom i sportskog direktora PSG-a Leonarda koji se iz lože spustio pred svlačionice i "bodycheckom" ga gurnuo.

Dodajmo i kako je bod pariškom sastavu sedam minuta prije kraja utakmice donio Alex.